Про нас

ТОВ «ДиканькаМлин» – український виробник  борошна пшеничного та крупи манної з зерна пшениці м’яких сортів, вирощеної в Україні, постачальник та експортер продукції власного виробництва. Свою продукцію ТОВ «ДиканькаМлин» під торговою маркою «Диканське» експортує більше ніж у 12 країн світу.

Наша мета – виробництво та постачання продукції високої якості, зберігаючи найкращі традиції борошномельної галузі.

Власна виробничо-технологічна лабораторія здійснює постійний контроль сировини та готової продукції на всіх етапах виробничого процесу на підприємстві. Наша продукція відповідає вимогам чинного законодавства та міжнародним нормам, виготовляється з якісної та безпечної сировини без використання штучних макро- та мікроелементів.

Наша перевага –  індивідуальний підхід до  кожного клієнта. Ми відкриті для нових можливостей та цікавих бізнес ідей.

ТОВ «ДиканькаМлин» будує соціально відповідальний бізнес з довгостроковою перспективою:

  • Ми цінуємо наших працівників, тому пропонуємо вигідні та безпечні умови праці.
  • Особливу увагу приділяємо прийняттю рішень, які допоможуть розв’язати питання екологічного пакування, енергоощадження, зменшення кількості відходів виробництва та рівня споживання води.
  • Ми відповідально ставимося до поліпшення інфраструктури місцевості де провадимо діяльність та беремо участь в реалізації соціальних програм громади.
Наша iсторiя
2012

Завершено розпочате у 2009 році будівництво борошномельного комплексу на базі майданчика Диканської автоколони.

2013

Проведено оснащення борошномельним обладнанням виробничих потужностей Товариства.

2014-2016

ТОВ «ДиканькаМлин» змінює стратегію розвитку, спрямувавши вектор розвитку на розширення ринку збуту продукції власного виробництва за межі України.

Продукція експортується в Азербайджан, Грузію, Великобританію, Молдову, Латвію, Ізраїль, Білорусію, Ліван, ОАЕ, Болгарію, Швейцарію, Венесуелу, Сінгапур.

2018

ТОВ «ДиканькаМлин» продовжує збільшувати потужності виробництва, поступово розширюючи свій виробничий і експортний потенціал.

Встановлено додаткові зерносховища силосного типу.

2019-2020

ТОВ «ДиканькаМлин», здобувши гідну репутацію серед вітчизняних виробників продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, провадить свою діяльність  спираючись на кращі здобутки української та світової харчової   промисловості.

2021

2021 рік стає роком якісних змін процесу виробництва – підприємство встановлює надсучасну фасувальну лінію готової продукції, що дає змогу вдосконалити процес виробництва на етапі підготовки до відвантаження кінцевому споживачеві.

Наші цiнностi
Надiйнiсть
Якiсть та безпечнiсть продукцiї
Cоцiальна вiдповiдальнiсть
Ми сертифіковані по Food Safety System Certification 22000
Впровадження системи безпечності харчових продуктів відповідно міжнародного стандарту FSSC 22000 було стратегічним рішенням керівництва ТОВ «ДиканькаМлин»
Завантажити